Najlepsze Forum Samsunga Avila

Najlepsze Forum o Samsungu S5230 Avila


#1 2011-01-22 11:17:54

 GoldAngel

Mistrz Forum

31813444
Skąd: łódź
Zarejestrowany: 2011-01-19
Posty: 59
Punktów :   
WWW

Twister Marbles - [czujnik ruchu]

Ściągnąłem to z jednej ruskiej strony. Screenów nie daję, bo na tamtej stronie nie było, a musiałbym robić aparatem z komórki. To jest trochę zmieniona wersja gry Deep Marbles. Zasady są te same: walić kulkami w tarczę na środku ekranu. Tym razem jednak nie ma licznika czasu i gramy naraz aż pięcioma kulkami. Należy pamiętać, że zielone kulki dodają punkty, a pozostałe zabierają, więc trzeba się starać walić tylko zielonymi kulkami. Tym razem kulki lepiej reagują na czujnik ruchu: w Deep Marbles mogliśmy trzymać telefon nieruchomo, a kulka i tak szalała po całym ekranie. Tutaj mamy większy wpływ na to, co się dzieje na ekranie. Nie zauważyłem też bugów: w Deep Marbles zdarza się, że po uwolnieniu kulki wbija się ona w ścianę wyświetlacza i nie można jej stamtąd ruszyć. Tu to się nie zdarza. Dodatkowo jest dodany malutki programik, który instaluje się razem z grą: test sensors. Pokazuje on bardzo szczegółowe informacje o naszym czujniku ruchu. Muzyka pewnie was trochę zaskoczy - sam ją dodałem, bo wcześniej była ta sama, co w Deep Marbles. Ogólnie to jest trochę uproszczone, bo kulki nie uwalniają się z czasem, tylko są wszystkie naraz i jest ich aż 5, nie ma licznika czasu, więc można grać w nieskończoność. W pliku jar są pliki png, można je podmienić i zrobić własne kulki, z innymi kolorami i wzorami.

Kod:

http://www.przeklej.pl/plik/twister-marbles-rar-00267t2p34042j6

Wielki Admin Forum i Mała Myszka Na Morzu Internetu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plnowe inwestycje bielany materace janpol